Eleni Shatter

9. ledna 2011 v 12:34 | Amethysta |  Eleni Shatter
Eleni Catharine Shatter
Význam jména: Eleni je jméno řeckého původu a znamená "světlo".Její příjmení je anglické slovo
"shatter" a znamená střep.

Barva vlasů: Mahagonově hnědočervená
Barva očí: Mechově zelená
Barva pleti: Olivová
Původ: Matka, zamlada Vittoria Albertina, nyní Vittoria Shatter je Italka, otec Jeroen Shatter je Ir.
Znamení Zvěrokruhu: Rak

Eleni je hlavní hrdinkou příběhu.
Je jí sedmnáct let a předtím, než se svou nejlepší kamarádkou Maybelle utekly z domu, studovala na Akademii Mezinárodního Studia, Prezentace a Výtvarného umění v Las Vegas. Poté dostala práci v klubu Fulmination of Passion jako servírka. Eleni se narodila 25. června 1994. Jejím snem je přestěhovat se do Itálie.


Eleni je přátelská, milá a jen tak něco ji nerozhodí. Pod roztomilou slupkou se ale skrývá drzá dračice se smyslem pro humor, která si umí stát za svým a nedá se zastrašit. Nedovolí, aby někdo ubližoval jejím blízkým. Jako správná Račice dá hlavně na svoje city a často se kvůli nim dostane do trapných situací.

Jejím oblíbeným jídlem je řecký salát.
Nejraději pije colu nebo nealkoholické Mojito.
Jejím nejoblíbenějším filmem je Pýcha a předsudek, ze seriálů má nejraději Skins, Misfits a Dr.House. Její slabostí jsou Anime seriály.
V hudbě je Eleni nenáročná, má ráda všechno až na Hip Hop a Rap, ale taky je dokáže poslouchat. Nejraději má Rihannu a The Pretty Reckless.


Rodina: Matka Vittoria Shatterová, původně Albertina pochází z Itálie, z městečka Maratea v provincii Potenza. Pracuje jako designérka interiérů. Eleni s matkou nemá zrovna přátelský vztah, protože jí vyčítá, že se o ni příliš nezajímá.
Otec Jeroen Shatter pochází z Irska, momentálně pracuje jako cestovatel a dokumentarista. S Vittorií se rozvedli a o své dcery se nezajímá.

Sestra Eclipse je o dva roky mladší než Eleni a vychází spolu skvěle. Ačkoliv Eleni občas štvou Eclipsiny sarkastické poznámky (což je jedna z věcí, kterou mají společnou), drží při sobě a nikdy se nezrazují. Mají na spoustu věcí stejný názor.
Babička Elisabetta Albertina je jediným žijícím prarodičem Eleni a žije v Maratee. S Eleni i Eclipse má báječný vztah, bohužel se spolu ale příliš často nevídají.


Ideální vzhled: Lucy Hale
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zake Zake | 9. ledna 2011 v 12:46 | Reagovat

:D Eleni je podle mne nejlepší postava. Fajn, že si ji propracovala takhle do detailů :)

2 Authoress-Vivianne Authoress-Vivianne | 9. ledna 2011 v 12:49 | Reagovat

[1]: Propracuju takhle hodně asi ještě May, Trish, Eclipse a uvidíme koho...Cache a Jeffa nemůžu,bych dala spoilery :D Jasně,že Eleni je nej :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama