Cache Griffen

13. srpna 2011 v 17:26 | Amethysta |  Cache Griffen
Cache Aldric Griffen
Význam jména: Cache je původem francouzské jméno (někdy se uvádí i jako americké, ale caché je francouzské slovíčko) a znamená "skrytý", což vyjadřuje Cachovu skrytou osobnost. Aldric je jméno původem z Anglie (a je to časté francouzské jméno) a znamená "moudrý vládce", což zvýrazňuje jeho chytrost a vcítění. Griffen je z anglického slovíčka "griffin" což je obdobou slova "gryphon" a jedná se o název mýtického tvora, napůl orla, napůl koně. http://ladyvivianne.deviantart.com/gallery/?offset=24#/d2x6dzk

Barva vlasů: Černá
Barva očí: Čokoládově hnědá
Barva pleti: Olivová, tmavší než Elenina
Původ: Matka i otec jsou Italové, po narození Cachova mladšího bratra žijící ve Francii.
Znamení Zvěrokruhu: Ryba
Výška: 194 cm

Cache je jeden z pravidelných návštěvníků klubu Fulmination Of Passion. Tam se také seznámí s Eleni, ke které od začátku chová jistý druh zájmu. Je mu devatenáct, a v Las Vegas žije rok. Přestěhoval se bez rodičů z francouzského města Dijon, kde žil a studoval od svých tří let. V Las Vegas plánoval studovat vysokou.

Cache je ženskou částí populace popisován jako gentleman, který je neskutečně sexy, pozorný a dokonalý. Málokteré dívce se z pohledu na něj nepodlomí kolena. Pro mužskou část je to namyšlený sukničkář, bohatý frajírek s divným smyslem pro humor a autem, které si nezaslouží (vlastní černé Audi R8 V10, existují spekulace, že Cache je drogový dealer, ale tak to není, jeho rodiče vlastní velké množství cenných akcií). Eleni zjišťuje, že je Cache vlastně obojí. Navíc ho popisuje jako milého a sebevědomého kluka. Cache si Eleni zamiluje, což se mu ještě u žádné dívky předtím nestalo, a obětoval by pro ní cokoliv. V průběhu příběhu zavládne velká rivalita, mezi Cachem a Jeffem Grayem (Jeffet Custer).

Jeho oblíbené jídlo je pizza.
Rád pije Sprite.
Na filmy se moc nedívá, ale když už, má rád sci-fi a fantasy, popřípadně nějaký ten horror.
Má velkou slabost pro Cruel Black Dove a Flyleaf. Jinak říká, že nemá vyhraněný styl.


Rodina: Matka Hélene-Année Griffen pochází stejně jako otec Cache Gérard Griffen z Bologne. Otec vystudoval lékařskou fakultu na Boloňské univerzitě a nyní je z něj slavný lékař, matka je právničkou. Cache má čtyři mladší sourozence: bratry Maximilliána (16 let), Floriána (13 let) a Romualda (11 let) a sestru Edith-Sabine (6 let). Všichni jsou tmavovlasí a hnědoocí, s vyjímkou matky Hélene-Année a Edith-Sabine, které mají oči šedé. V současnosti bydlí v Dijonu.

Ideální vzhled: Ben Barnes
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama