Soutěž o knihy!!!

2. října 2011 v 11:47 | B.V. Zelinková |  Fansection
Zdravím :)
Jelikož jsem dneska prohrabávala svoji knihovničku a vyřazovala knihy - mám jen omezené prostory - našla jsem několik knížek, které jsem četla jen jednou (nebo vůbec), prakticky nové, nepoškozené a napadlo mě, že o ně uspořádám takovou malou soutěž. Nevím, jestli se někdo přihlásí, ale tak koneckonců, kdo by nechtěl dostat prakticky zadarmo knihy, že? :)

V čem spočívá soutěž?

- Soutěžní úkol je následující: Znáte moji dlouho připravovanou, (a stále nedopsanou), knihu Ametystu? Někdo o ní už snad slyšel, někdo o ní neví nic, důležité je ale, že vše co se o ní můžete dozvědět, najdete tady: Ametysta . Na stránce o Ametystě najdete informace o ději a obrázky a popisy postav pro představu, o čem kniha zhruba je.
- Když si nastudujete nějaké informace o Ametystě, pak už stačí jen zapojit fantazii, a stvořit něco k příběhu - krátkou povídku, ilustraci, báseň, nebo třeba návrh obálky či plakát, figurky atd., fantazii se meze nekladou. Je jedno, jak dlouhá povídka bude nebo jak propracovaný bude obrázek, důležitá je originalita!
- SOUTĚŽ TRVÁ DO 31. 10. 2011. Do té doby mi posílejte vaše výtvory do komentářů pod tímto článkem. Po ukončení soutěže přizvu porotu a rozhodnu o konečném vítězi. Vítězi pak na své vlastní náklady zašlu knihy poštou.

Jaké jsou ceny?

- Rozhodla jsem se pro 3. místný žebříček, ani nečekám, že se přihlásí více lidí :).
Tady jsou ceny:
1. místo: ERAGON, Christopher Paolini
paperback
2. místo: UPÍŘÍ DENÍKY 1 a 2, L. J. Smith
paperback
3. místo: OPUŠTĚNÁ, Angela Dorsey
upozornění: Jedná se o unikátní, neprodejný výtisk - v obchodě si tuto knihu nekoupíte
pevná vazba

Děkuji za zájem. Pokud se vám některá z knížek líbí, napište mi prosím komentář pod článek, ať vím, jestli to má cenu.

Vivianne.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama